KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14243001
nr 1424 3001
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 77/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Bildmått: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:05:49
9/10 14:43:55
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner